Telefon : (0312) 354 48 17 - Faks : (0312) 385 40 91
 

 KURUMSAL

Şirketimiz 2002 yılında kurulmuş olup deneyimli ve uzman personeliyle endüstriyel elektronik konularında ürünün fikir aşamasından üretim aşamasına kadar geçen süreçte müşteri odaklı olarak hizmet vermektedir.

Teknolojinin her geçen gün çağın gerekleri doğrulusunda hızla gelişmesi, gerek iş hayatını gerekse günlük yaşamı kolaylaştırıcı düşünce ve fikirlerin hayatımıza uyarlanması endüstriyel elektronik alanında da çok geniş bir pazar oluşturmuştur. Şirketimiz konusu ile ilgili alanlarda sürekli bilgi birikimini ve deneyimini geliştirmiş, bu sayede de birçok ilklere imza atmanın gururunu yaşamıştır.

Her hayalin bir gün gerçek olabileceğini kendisine felsefe edinmiş olan şirketimiz müşterilerimizin bu düşünce ve fikirleri doğrultusunda isteklerine cevap verecek özel projeleri anahtar teslim olarak yapmayı kendisine bir ilke olarak benimsemiş 2002 yılından bu yana “ Hayal Edin Sizin için Gerçekleştirelim!.. ” sloganıyla yola çıkmıştır.

Endüstriyel elektronik alanında her türlü ihtiyaca yönelik,  ürün, çözüm, mühendislik hizmetleri, eğitim ve danışmanlık gibi çok geniş bir hizmet yelpazesine sahip olan   Pınar Güç Sistemleri, ulusal ve uluslararası müşterilerine esnek ve güvenli çözümleri sunmayı amaç edinmiştir.

Firmamızın ticari ve ahlaki ana prensipleri;

- Etik değerlere saygılı ve bağlı bir  ticari anlayış ile hizmet vermek,  
- İnsana ve emeğe saygı duymak,   
- Güvenilir olmak,  
- "Toplam Kalite ve Çözüm" üretebilmek,
- Yenilikçi, bilimsel ve çağdaş eğilimleri benimseyerek ulusal fayda temin etmek,  
- Sektöre yeni dinamikler kazandırmak için, özgün projeler geliştirmek,  
- Müşterilerine, verimli, dinamik ve optimum çözümler sunmaktır.

Amacımız    " Toplam Kalite ve Müşteri Memnuniyeti "   sağlamaktır.